Кожен звик відпочивати по-своєму. Комусь для повноцінного відпочинку потрібна пляшка пива і хороший футбольний матч, а хтось намагається вирватися на природу, відпочити від запорошеного і галасливого мегаполісу, а може і підправити здоров'я. Зізнайтеся собі, коли ви в останній раз дозволяли собі повноцінний відпочинок? Місяць, два тому? А може більше року? Що вам заважає? Брак часу і грошей? Якщо проблема тільки в цьому, ми знаємо рішення! Запрошуємо вас на відпочинок в Конча Заспу.

Санаторій цілий рік відкритий для всіх охочих підлікуватися або просто відпочити. Для цього не потрібно їхати далеко. Санаторій знаходиться практично за межею Києва в куточку незайманої природи, де відпочиває не тільки тіло, але і душа. Готувати товстий гаманець також не доведеться. Ціни тут цілком прийнятні, а сервіс та оздоровлення дадуть фору навіть європейському.

В санаторії Конча Заспа кожен знайде собі необхідний відпочинок

Для тих, хто хоче підлікуватися. Лікування в санаторії проходять люди з проблемами серцево-судинної системи, опорно-рухового апарату, проводиться реабілітація після травм і операцій. Також у закладі успішно лікуються неврологічні захворювання. Курси лікування передбачають проходження лікувальних процедур на сучасному обладнанні (наприклад, душ Віші), професійний масаж, лікувальну гімнастику і багато іншого. За призначенням курсу лікування та проходженням процедур спостерігають кваліфіковані лікарі з багаторічним досвідом роботи в даній сфері.

Для тих, хто хоче просто відпочити. Санаторій Конча Заспа пропонує різноманітні SPA-тури: «Антистрес», «Струнка лінія», «Бадьорі ніжки», «Міцний хребет», «Свобода рухів». До ваших послуг цілюща гімнастика, лікувальні ванни, масаж та багато іншого. Подаруйте собі справжній відпочинок під Києвом.

Відпочинок для всієї родини. Якщо ви хочете влаштувати собі вихідні з сім'єю, санаторій приготував для вас спецпропозицію. Тут передбачено все - і першокласний розслабляючий відпочинок для вас дружиною (чоловіком), і розважальна програма для дітей. Ви обов'язково захочете повернутися сюди ще раз.

Спецпропозиція для трудоголіків. Якщо у вас немає часу на тривалий відпочинок, тури вихідного дня - для вас. Приїжджайте, до ваших послуг буде тенісний корт, більярд, волейбольний майданчик, басейн, послуги масажу, кінотеатр. Що ще потрібно для повноцінного відпочинку!

На жаль, обсяг статті занадто маленький, щоб освітити всі переваги відпочинку в Конча Заспі, але якщо вас зацікавила ця пропозиція, телефонуйте за контактними номерами телефонів і менеджери санаторію з задоволенням все роз'яснять вам, якщо вас цікавлять деталі. Телефон для замовлення путівок: +38 (095) 274-67-80.