Санаторно-курортна путівка в Конча-Заспу — ваш ключ до здоров'я

Сьогодні санаторно-курортна путівка у вітчизняний заклад охорони здоров'я звучить, як пережиток радянських часів. І тому люди все частіше віддають перевагу відпочинку та лікуванню за кордоном. Однак це не завжди можна вважати правильним і вигідним рішенням. Адже поїздка за кордон - це, передусім, дорожче, та й в курортних закладах закордонних країн забезпечення бальнеологічними ресурсами не завжди перевершує вітчизняні ресурси.

Санаторій Конча-Заспа — це справжня знахідка для наших громадян у сфері вітчизняного санаторно-курортного лікування. Природне багатство, сприятлива кліматична зона, а також багатолітній досвід у сфері санаторного лікування зроблять ваше лікування та відпочинок цілком доступним та унікальним.

Розташований неподалік від Києва, санаторій Конча-Заспа доступний для кожного мешканця України. Зелені ліси, чисте повітря та блакитні озера — це якраз ті умови, які роблять цю місцевість курортною. Цей заклад спеціалізується на лікуванні захворювань серцево-судинної та нервової систем, а також на травматології.

Чому варто придбати санаторно-курортну путівку в санаторій Конча-Заспа:

 тому, що це — заклад охорони здоров'я вищої категорії;

 тому, що тут впроваджують новітні технології лікування та реабілітації;

 тому, що тут знаходиться єдина в Україні лабораторія запаморочень, обладнана унікальним діагностичним та реабілітаційним обладнанням компанії «MICROMEDICAL TECHNOLOGIES», і артрологічний апарат «Biodex»;

 тому, що лікувальна база санаторію спрямована на швидке відновлення хворих після операцій на серці, пацієнтів із різними нервовими захворюваннями, а також після травм;

 тому, що тут можливе проведення амбулаторного лікування для дуже зайнятих людей;

 тому, що в санаторії Конча-Заспа ви отримаєте активний відпочинок та безліч розваг;

 тому, що тут працюють фахівці своєї справи.

Ви не обов'язково повинні бути хворим, аби вам знадобилася санаторно-курортна путівка в Конча-Заспу. Не забувайте, що санаторно-курортне лікування слід проходити хоча б раз на рік з метою профілактики, аби набратися нових сил і зробити свій організм більш стійким до хвороб. І саме санаторій Конча-Заспа допоможе вам у цьому.

Наші спеціалісти визначать рівень вашої фізичної активності, підберуть оптимальний профілактичний курс лікування для зняття напруги, зміцнення нервової та кістково-м'язової системи, позбавлення від зайвої ваги і проявів целюліту, підтримки високої працездатності і стійкості до стресів.

Крім цього, вам буде запропоновано індивідуальний комплекс фізичних навантажень, раціональну дієту, методи релаксації. Наші лікарі навчать вас уникати серйозних захворювань серцево-судинної системи, сформують психологічну стійкість.

Ми впевнені, що санаторно-курортна путівка в санаторій Конча-Заспа — це без перебільшень ключ до вашого здоров'я. Завітайте на наш сайт, підберіть собі той комплекс процедур, який буде максимально відповідати всім Вашим потребам і бажанням та переконайтеся, що з санаторієм Конча-Заспа висококласне лікування та відпочинок можливі і в Україні.