Артрит. Безопераційне лікування


Найчастіше результатом запальних процесів всього організму, які призводять до сильних болів у суглобах є артрит. Лікування цього захворювання - досить тривалий і дорогий процес. Причини хвороби можуть бути різні: перенесені раніше інфекції, порушення обміну речовин, збій в імунній, гормональної, нервової системах, перенесені раніше травми, а також неправильне, незбалансоване харчування. У кожного виду артриту є своя причина виникнення, тому для ефективного лікування артриту потрібно точно її діагностувати, щоб зняти больовий синдром і запальний процес.

Розрізняють три основних напрямки лікування захворювання. По-перше, слід попрацювати над зниженням маси тіла і обмеженням підйому тяжкості. По-друге, важливим елементом терапії є носіння устілок, підколінників і використання тростини при ходьбі. І по-третє, - це медикаментозна терапія.

Лікування захворювань опорно-рухового апарату - одна із спеціалізацій в санаторії в Київській області «Конча-Заспа». Тут ефективно використовують фізіотерапевтичні методи лікування артриту. Практично у всіх пацієнтів спостерігається позитивна динаміка. Стійка репутація санаторію обумовлена тим, що весь персонал центру має вищу медичну освіту, багаторічний досвід роботи в класичній медицині за напрямками неврології, ортопедії, терапії, кардіології. Численні позитивні відгуки колишніх пацієнтів переконливо ілюструють результативність лікування в санаторії Київської області. Ціни на курортно-санаторне лікування цілком демократичні.

Наявне в арсеналі закладу й спеціальне обладнання, яке дозволяє використовувати найсучасніші медичні технології. У санаторії активно використовують  магнітотерапію, лазеротерапію, масаж в електростатичному полі.

Якщо немає протипоказань, фахівці призначають досить ефективне лікування ударно-хвильової терапії на область суглобів. Завдяки цьому методу активуються процеси відновлення тканин, зменшуються больові прояви, набряклість, стимулюється в зоні впливу обмінні процеси і поліпшується кровопостачання.

Для того, щоб зберегти стійкий результат і попередити подальше прогресування хвороби, рекомендується проводити 1-2 рази на рік повторні курси фізіотерапевтичного лікування.