Душ Шарко - відчуйте себе здоровішими і красивішими

Кожна людина хоче бути здоровою і красиво виглядати. Цьому сприяє безліч факторів: правильне харчування, здоровий спосіб життя, позитивне мислення. Але також є певні методи, процедури, які сприяють не тільки поліпшенню здоров'я, а й допомагають стати більш красивими. Один з таких методів - душ Шарко. Спочатку застосовувався для лікування захворювань нервової системи, а пізніше став використовуватися як метод боротьби із зайвим жиром і целюлітом. У чому його суть і що слід знати про нього?

Душ Шарко - це спеціальна процедура, яка проводиться за допомогою спеціального обладнання. Він має 2 шланги, з яких йде подача холодної і гарячої води. Пацієнт перебуває на певній відстані і на проблемні ділянки тіла направляється струмінь води. За допомогою датчика йде регулювання тиску. Процедура не повинна перевищувати 10-15 хвилин. Але проводити цю процедуру повинен відповідний фахівець, оскільки в іншому випадку це може привести до несприятливих наслідків.

Щоб процедура була ефективною, потрібно її проводити відповідно до певних правил:
- пацієнт повинен знаходиться на відстані 3-5 метрів від шланга. Можливе регулювання за рекомендаціями лікаря або відчуттями пацієнта;
- температура води призначається лікарем в індивідуальному порядку, в основному варіюється в межах 20-40 градусів Цельсія;
- обробка тіла струменями починається зі спини, потім йде перехід на перед, боки, внутрішні частини стегон. Напір води збільшується поступово.

Душ Шарко добре підходить для таких випадків:
- лікування і профілактика неврозів, депресії, хронічної втоми;
- при слабкому імунітеті як загартування, особливо в холодну пору року;
- для відновлення після травм опорно-рухового апарату;
- лікування таких хвороб, як артрит, остеохондроз, атрофія м'язів і інші;
- при ожирінні - в цьому випадку відбувається поліпшення лімфо- і кровообігу;
- для поліпшення стану шкіри, позбавлення від целюліту, корекції фігури.

Але слід також знати, що душ Шарко протипоказаний вагітним жінкам, а також під час менструації. Не можна застосовувати його і тим, у кого є сечокам'яні хвороби, підвищена температура, а також онкохворим. Також не рекомендується приймати цю процедуру тим, у кого існує варикозне розширення вен, міжхребцева грижа, гіпертонікам, жінкам з гінекологічними захворюваннями. Краще утриматися від душу Шарко пацієнтам, які проходять реабілітацію після інфаркту або інсульту. Не рекомендовано також тим, хто страждає на шкірні захворювання і у кого низька маса тіла.

Тому, якщо ви хочете поліпшити своє здоров'я або стати стрункішими, рекомендуємо душ Шарко. Ціна на таку послугу цілком прийнятна. Кваліфіковані лікарі виконають процедуру максимально професійно, так що можете не турбуватися за можливі побічні ефекти. Відчуйте себе здоровішими, красивішими і молодшими разом з душем Шарко.