Санаторій Конча Заспа вважається одним з кращих санаторіїв Украіни. І це не пусті слова, адже в цьому закладі поєднались багаторічні традиції лікування та сучасні технології діагностики різноманітних хвороб.

Сама природа навколо санаторію Конча Заспа сприяє швидшому одужанню. Він знаходиться в лісопарковій зоні з однойменною назвою. Тут і могутні дуби, і хвойні дерева, і мальовничі галявини, і чагарники жостеру, барбарису, терну, ліщини. Поруч плещуться води Дніпра та озер Конча і Заспа. Тут мальовнича природа, яка зберігає в собі пам'ять багатьох поколінь.

Але не тільки навколишній пейзаж благотворно впливає на самопочуття приїжджих людей. Кваліфікований персонал і новітнє устаткування допоможуть швидко відновити здоров'я.

У санаторії Конча Заспа проходять санаторно-курортне лікування пацієнти, які страждають на захворювання серця, судин, органів дихання, центральної та периферичної нервової системи, захворювання опорно-рухового апарату; особи після травм і операцій.

В даному закладі працює укомплектований штат досвідчених лікарів. Серед них: стоматолог, вертебролог, травматолог, гінеколог, ендокринолог, уролог, кардіолог, невролог, психолог.
При прибутті відпочивальника на базу санаторію ними проводиться комплексна діагностика його організму і призначається оптимальний курс санаторно-курортного лікування.

Відпочивальникам пропонуються цільові реабілітаційні програми:

- при ішемічній хворобі серця із стенокардією;

- при гіпертонічній хворобі I - II стадії;

- при остеохондрозі хребта, компресійних синдромах, плечолопатковому періартриті;

- при артрозах, артропатія, артритах;

- при запамороченнях і порушеннях рівноваги.

Лікувальний комплекс Конча Заспи надає широкі можливості для вашого лікування. У розпорядженні санаторію знаходиться водолікарня на 11 ванн: вуглекислі, кисневі, азотні, сірководневі, йодо-бромні, перлинні, хвойні, бішофітні, скипидарні та з рослинних екстрактів ванни, підводний душ-масаж; віяловий, циркулярний і висхідний душі, душ Шарко.

Також в комплекс санаторно-курортного лікування входить: масаж, ЛФК, кисневі коктейлі, теплолікування, електросвітлолікування, ударно-хвильова терапія і т.д.

Особлива увага приділяється посттравматичному лікуванню, лікувальному масажу спини, лікуванню мігрені.

Крім того, санаторій Конча Заспа надає реабілітаційні послуги, яким ви не знайдете аналогів в Україні. 

По-перше, це лабораторія неврологічної діагностики та реабілітації (лабораторія запаморочення), яка спеціалізується на ранньому виявленні функціональних порушень нервової системи: запаморочення, мігрені, безсоння, проблеми пам'яті.

Другим нововведенням є програма реабілітації після операцій на суглобах, кістках, м'язах і сухожиллях за допомогою артрологічного комплексу "Biodex" (США). Його використання дозволяє скоротити термін післяопераційного відновлення, переломів різних рівнів складності на 5-7 тижнів.

Запорука ефективного санаторного лікування в санаторії Конча Заспа - кваліфікований персонал, багаторічні традиції турботливої індивідуальної роботи з кожним відпочивальником. Детальніше про лікування в санаторії можна прочитати тут:http://koncha-zaspa.ub.ua/uа/