Кожен вибирає такий вид відпочинку, який найбільше любить і який допомагає вирватися з повсякденності, набратися яскравих і незабутніх вражень, та й просто добре відпочити. Санаторій Конча Заспа - ідеальний варіант для всіх.

Незаймана природа навколо санаторію прекрасна в будь-який час року. Навесні вона вабить зеленню трав, влітку - буйством барв квітів, що розпустилися. Осінь в Конча Заспі зустрічає золотом опалого листя, а зима - багатим вбранням снігових шапок на деревах.

Територія Конча Заспи відома ще з 16 століття. Раніше ці території належали царській сім'ї і двом жіночим монастирям (Видубицькому і Введенському). На жаль, точно не відомо, звідки походить настільки оригінальна назва. Більшість істориків схиляється до версії, що вона походить від іменування спеціального насипного валу - «кінець засипу».

Конча Заспа - це перш за все здравниця, де проводиться відновлювальне лікування пацієнтів, які страждають на захворювання серця, судин, органів дихання, центральної та периферичної нервової системи, захворювання опорно-рухового апарату в т.ч і хвороби спини; паціентів після травм і операцій. Але, чимало тут і тих, хто просто захотів відпочити з комфортом на лоні мальовничої природи.

Для таких випадків у санаторію Конча Заспа приготовано немало послуг, здатних задовольнити найвибагливішого клієнта.

Особливу увагу любителів відпочити привернуть SPA-тури, пропоновані установою. Тут ви знайдете відпочинок на будь-який смак.

Для любителів відпочивати з користю санаторій пропонує SPA-тур «Струнка фігура». Ви зможете розслабитися на першокласному курорті, і заодно підкоригувати невеликі вади фігури. Ми всі прагнемо до досконалості! Розслаблюючі масажі, сауна, лікувальна фізкультура - все це чекає на вас тут. Після 7-денного курсу ви просто не впізнаєте свою фігуру! Досвід показує, що після проходження процедур нормалізується обмін речовин в організмі, шкіра стає більш пружною і має свіжий здоровий вигляд.

Влаштувати справжній курорт для своїх ніжок ви зможете за допомогою SPA-тур «Стрункі ніжки». Лікувальна гімнастика, магнітотерапія, лімфодренаж, лікувальний масаж в електростатичному полі, інфрачервона сауна, аеротерапія з лікувальною ходьбою - все це для краси ваших струнких ніжок. До речі, якщо чоловіки подумали, що це тур тільки для жіночої половини - вони помиляються. Відпочинок потрібен і вашим ногам. Так як основний напрямок лікування - поліпшення кровообігу в ногах.

Для тих людей, у яких немає часу на довгий і грунтовний відпочинок, санаторій Конча Заспа пропонує 7-денний SPA-тур «Антистрес». Під час лікування вам не тільки допоможуть зняти зайву напругу, пов'язану з робочим графіком, але і навчать справлятися з проблемними ситуаціями без шкоди для своєї нервової системи.

Приїжджайте в санаторій Конча Заспа. Тут ви знайдете все для першокласного відпочинку і санаторно-курортного лікування.